תרגום

אודות

מכון ספרי תורה ירושלים פועל מספר שנים בתחום הסת”ם בארץ ובעולם.

במשך שנות פעילותנו אנו משרתים מרבני קהילות בארץ ובעולם בכל הקשור לתשמישי הקדושה הנצרכים בקהילותיהם ועד לקוחות פרטיים החפצים להדר במצוות הסת”ם.

 

היום כל אחד יכול לקיים מצוות עשה מן התורה לכתוב לעצמו ספר תורה, שנאמר (דברים לא, יט): “ועתה כתבו לכם את השירה הזאת”, וכוונת התורה לצוות על כל אחד ואחד מישראל שיכתוב לעצמו את כל התורה שכלולה בה שירת האזינו. ואפילו אדם שירש מאבותיו ספר תורה כשר, אינו יוצא בזה, אלא מצווה עליו לכתוב את התורה בעצמו (סנהדרין כא, ב). וכל המקיים מצווה זו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל התורה מהר סיני (מנחות ל, א). מצווה מן המובחר שיכתוב בעצמו את התורה בדיו על קלף. אבל אם אינו יודע לכתוב, או שהוא טרוד במלאכתו ואין לו פנאי יקנה ס”ת וישאיר לכתוב את “לעיני כל ישראל”.

בעבר הייתה מצווה זאת קשה יותר להשגה, והייתה נחלתם של בעלי אמצעים כלכליים מופלגים, או שהיו אוספים את הכסף מן הציבור במשך כמה שנים וכל אחד תורם את חלקו עד שאספו את כל הסכום הדרוש לרכישת ספר התורה, אולם היום כל אחד יכול לקנות ספר תורה בסך 1200 שח לחודש בלבד בתשלומים ל 6 שנים ויש לו ספר תורה לדורות,, להוריש לילדיו ונכדיו (להבדיל מרכב שנעלם אחרי מספר שנים)

ההיצע גדול ומגוון ואפשר להתאים לכל תקציב את הספר המתאים עם ארגז או מעיל עם ארון קודש מתאים ועד לתהלוכה להגדיל תורה ולהאדירה.

אנו פה כדי לתת לכם את הכלים וללוותכם משלב ההחלטה לרכישת ספר תורה ועד להכנסתו ברוב פאר והדר . יש לנו את כל הגדלים של הס”ת מ 5 ס”מ ועד 70 ס”מ בהיצע גדול של סופרים יר”ש בעלי הסמכה בכל הנוסחים וכ”ו

אצלנו שמים דגש מיוחד על איכות, שירות, ואחריות ל 15 שנה. כל הספרים ותשמישי הקדושה (תפילין מזוזות ומגילות) נכתבים על ידי סופרים יראי שמים בליווי צמוד והדרכה לאורך הכתיבה.

האתר מאובטח לשמירת פרטיותכם לקניה בטוחה ונוחה ע”י גביה כל סוגי כרטיסי האשראי ההזמנות מתקבלות במהירות כפי שמפורט בתקנון. אחריות על כל המוצרים שלנו כמפורט בתקנון.גם לאחר שביצעתם רכישה יש לכם תמיד לאן לפנות!

אנו משפצים ומחדשים ס”ת ישנים לבתי כנסת מכל העולם

הערכת תיקון חינם

קונים ספרי תורה ארגזים רימונים מכל סוג שהוא משדרגים תיקים ועצי חיים ונותנים הערכות לשיפוץ או מכירה של ס”ת ישנים ללא עלות. החנות לסופר בה ימצאו כל העוסקים במלאכה את כל הציוד הנדרש למלאכת הקודש,מקולמוס, קלף,וכ”ו שנזכה להגדיל תורה ולהאדירה

 

צוות ספרי תורה ירושלים

רחמים חאוי, מנהל ספרי תורה ירושלים

טלפון משרדים: 02-5828096

נייד רחמים: 054-4201516

קניון רמות קומה 2 בחניה.

לוגו של וואטסאפ דברו איתנו ב-WhatsApp
דילוג לתוכן